«چشمهایم در اورشلیم» منتشر شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کتاب رمان «چشم‌هایم در اورشلیم» که به قلم سلیس و روان مریم مقانی نوشته شده است، با یک قرار ملاقات در آوریل ۲۰۳۵ در پاریس آغاز می‌شود. این قرار بین سفیر اسرائیل در فرانسه با تاجر یهودی سرشناسی به نام آدریل عوادیا اتفاق می‌افتد. موشه شالو قصد دارد تاجر یهودی را در جریان نقشه نابودی مسجدالاقصی به وسیله ماهواره نظامی در جشن سال نو یهودیان قرار دهد.

سفیر نمی‌داند آدریل عوادیا، همان بنجامین راحیل افسانه‌ای و فرمانده بخش سایبری جنبش آزادی بخش قدس است. مردی که بیست سال است از سوی مهمترین سرویس‌های امنیتی جهان تحت تعقیب قرار دارد و آن‌ها را به ستوه آورده است. او شخصاً برای نابودی این عملیات وارد فلسطین می‌شود.

بنجامین راحیل با اطلاعات ذی‌ قیمتی که از موشه شالو به دست آورده، تصمیم می‌‌گیرد شخصاً برای خنثی کردن نقشه صهیونیست‌‌ها به فلسطین برود. اما دستور فرمانده مقر اطلاعات و‌ عملیات برای همراه کردن سارا اسلاتر، مأمور سابق سازمان جاسوسی ایالات شرقی آمریکا با او، بنجامین راحیل را با چالش جدی‌‌ای روبه‌‌رو می‌‌کند. قبول این دستور برای بنجامین سخت است؛ چرا که رابطه‌ عاطفی قدیمی و عمیقی بین او و سارا وجود دارد و بنجامین نمی‌‌خواهد سارا را به خطر بیندازد.

این کتاب در ۳۰۰ صفحه و با قیمت ۵۵ هزار تومان به همت دفتر نشر معارف به چاپ رسیده است.

علاقمندان جهت خرید نسخه فیزیکی کتاب می توانند از طریق لینک https://patogh.mobi/book/ اقدام نمایند

تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *