در کتابفروشی‌های پاتوق کتاب

آغاز طرح «بهارانه کتاب ١٤٠٠» همراه با تخفیف ٢٠ الی ٣٠ درصدی

در «بهارانه کتاب ١٤٠٠» سقف مجاز خرید برای هر خریدار دو میلیون ریال است و خریداران می‌توانند از ١٧ تا ٢٣ خردادماه با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح‌، خریداری کنند.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، طرح «بهارانه کتاب ١٤٠٠» از امروز آغاز شد و علاقمندان می توانند از امروز با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، از طرح تخفیف ٢٠ الی ٣٠ درصدی، برای خرید کتاب بهره‌مند شوند.

همچنین فروشگاه‌های پاتوق کتاب سراسر کشور و سایت نشر معارف هم، بستری برای خرید کتاب همراه با تخفیف هستند.

دفتر نشر معارف، همانند طرح‌های فصلی گذشته، سه کتاب منتخب در این طرح معرفی و پیشنهاد داده است که می‌توانید با تخفیف ٣٠ درصد از فروشگاه‌های پاتوق کتاب سراسر کشور تهیه و خرید کنید.

کتاب‌های: (تمثیلات_سیاسی_اجتماعی از مرحوم آیت‌الله حائری شیرازی. کتاب انتخابات تکرار یا تغییر از سید محمد‌حسین راجی و کتاب تندتر از عقربه‌ها حرکت کن که خاطرات تولید و رشد و تلاش نوید نجاتبخش است.)

در «بهارانه کتاب ١٤٠٠» سقف مجاز خرید برای هر خریدار دو میلیون ریال است و خریداران می‌توانند از ١٧ تا ٢٣ خردادماه با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح‌، کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را با یارانه ٢٠درصدی خریداری کنند.

از مجموع  ٨٦٠ کتابفروشی عضو طرح بهارانه کتاب ١٤٠٠، ١٢٤ کتابفروشی در استان تهران و ٧٣٦ کتابفروشی در سایر استان‌ها هستند.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *