بیانیه هيات‌ها و کانون‌های دانشجويی دانشگاه‌های سراسر كشور در پی اهانت به رسول اکرم(ص):

اقدامات فرانسوی‌ها در راستای تئوری اسلام هراسی و تولید وحشت و خشونت به نام اسلام است

‌به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، هيات‌ها و کانونهای دانشجويی دانشگاههای سراسر كشور در پی اهانت به رسول اکرم(ص) بیانیه ای را صادر کردند که متن آن به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

اینک و همزمان با ایام ربیع که پیام مهربانی وصلح و کرامت انسانی و اخلاق پیامبر اعظم،محمد بن عبدالله(صل الله عليه و آله و سلم) دل های مرده و سنگ را به نغمه ایمان و مهربانی می خواند، صدای نخراشیده برخی از مسئولین سکولار فرانسه یادآور طنین دعوت گران جنگهای صلیبی است.همهمه های نخراشیده ای که به بهانه دفاع از آزادی بیان، اسلام ستیزی را دنبال می کند.

گویی این بار طراحان اصلی سردمداران نظام سلطه و صهیونیزم که همواره تولید وحشت و خشونت به نام اسلام را برنامه ریزی می کنند تا تئوری اسلام هراسی خود را پیش ببرند، صدایشان از حنجره رئیس جمهور فرانسه طنین افکنده است.

اما رهبر معظم انقلاب چه خردمندانه ادعای شعاری دفاع از آزادی بیان را به چالش کشیده و حکیمانه پرسیده‌اند: چرا ترديد در هولوکاست حرام است؟ و اگر کسی چيزی در این باره نوشت باید به زندان برود اما اهانت به پیامبر(صلی الله عليه و آله و سلم) آزاد است؟

هيات هاي دانشجويي سراسر كشور ضمن عرض تسليت به محضر قدسي حضرت بقية الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه فداه و امت اسلام در سراسر عالم اين حركت بزدلانه را به شدت محكوم نموده و مراتب برائت و انزجار بی پايان خود را بدينوسيله اعلام می‌دارد.

اميد است اين حركت و خيزش سراسري جهان اسلام پايان بخش اين حوادث منحوس و زشت باشد.

هيات‌ها و کانونهای دانشجويی دانشگاه‌های سراسر كشور

تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *