حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در پیامی:

میراث گرانبهای مرد میدان کابوس صهیونیست‌ها شد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی تاکید کرد: پیروزی بزرگ مقاومت و شکست دوباره هیمنه نظامی رژیم پوشالی و جعلی صهیونیستی مصداق آیه شریفه « ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی تاکید کرد: پیروزی بزرگ مقاومت و شکست دوباره هیمنه نظامی رژیم پوشالی و جعلی صهیونیستی مصداق آیه شریفه « ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» بود.

در متن پیام رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها آمده است:

پیروزی بزرگ مقاومت و شکست دوباره هیمنه نظامی رژیم پوشالی و جعلی صهیونیستی مصداق آیه شریفه ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم بود.

تمایز تاریخ ساز این پیروزی نسبت به نبردهای قبلی نشان دادن بخشی از قدرت محور مقاومت در به چالش کشیدن زیرساخت‌های امنیتی و البته اقتصادی رژیم تل آویو در حد استیصال جانیانی چون نتانیاهو بود، آنها در این ۱۲ روز به خوبی فهمیدند که هم خودشان آسیب پذیرتر از قبل هستند و هم توان نظامی مقاومت قابل قیاس با سابق نیست.

صهیونیست ها دیگر خوب می دانند که میراث گران‌بهایی مرد میدان حالا حالاها کابوسشان خواهد بود.

نکته مهم تر اما ارزش نرم افزاری این فتح بزرگ بود.

برای اولین بار اجزای تکه‌تکه شده‌ی فلسطین که با توطئه سلطه‌گران و خیانت رهبران مرتجع عرب به کرانه باختری و سرزمین های ۱۹۴۸ و غزه و ...تقسیم شده بودند در قیامی بی‌نظیر به هم‌ پیوستند. علاوه بر آن‌که حقانیت و مظلومیت مردم بزرگ فلسطین این بار بیش تر از گذشته وجدان‌های پاک آزادی خواهان دنیا در شرق و غرب عالم را به خروش آورد،در سراسر گیتی انسانهای حر با هر مسلک و دیدگاهی ظلم ظالمان صهیونیست را محکوم کردند موضوعی که می‌تواند مزیتی بزرگ برای گسترش ابعاد مقاومت جهانی علیه ظالمان و مستکبران عالم باشد.

بسیاری از نخبگان و روشنفکران متعهد دنیا هم پای در این عرصه گذاشتند و به دفاع از فلسطین عزیز و غزه عزتمند پرداختند این خود می‌تواند زمینه ای برای همگرایی فعالان دانشجویی ایرانی با ظلم ستیزان نخبه در سراسر دنیا باشد.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *