حجت الاسلام والمسلمین رستمی در پیامی:

کارنامه‌ درخشان حجت‌الاسلام اژه‌ای در مبارزه‌ با فساد، موجب دلگرمی دوستداران انقلاب و نگرانی مفسدان است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی پیامی انتصاب حجت الاسلام اژه‌ای به عنوان ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها طی پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای به عنوان ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای (زید عزه)

رئیس محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

سلام‌علیکم

انتصاب حضرتعالی با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، موجب مسرّت شد.

تجربه طولانی سال‌ها خدمت در سنگر برقراری عدل و کارنامه‌ درخشان در مبارزه‌ قاطعانه با فساد، موجب دلگرمی و امید دوستداران انقلاب نسبت به آینده دستگاه قضایی و نگرانی مفسدان است.

امید است مسیر تحول در قوه قضائیه همچنان برقرار باشد.

در این مسیر سخت و امیدبخش یکی از موتورهای پیش‌ران؛ آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری جوانان و دانشجویان در مبارزه با فساد، برقراری عدالت و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

توصیه‌ مخلصانه به حضرتعالی که رویه حضور در جمع جوانان و دانشجویان را داشته‌اید، استمرار ارتباط با جریانات دانشجویی و توجه به مطالبه‌گری آن‌ها در راه رسیدن به یک جامعه عادل و بدون فساد خواهد بود.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نیز وظیفه خود می‌داند تا به‌منظور تحقق این هدف و سایر مأموریت‌هایی که رهبر معظم انقلاب به دستگاه قضایی و شخص حضرتعالی سپرده‌اند، مسیر ارتباط مؤثرتر و عملیاتی‌تر میان قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با ظرفیت نخبگان دانشگاهی را بیش‌ازپیش برقرار سازد.

از درگاه خداوند، برای حضرتعالی و همکاران محترمتان آرزوی توفیق روزافزون در تحقق عدالت و فسادستیزی را دارم.

 

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *