صفحه اصلي > گروه معارف > اعضاي هيأت علمي 
اعضاي هيأت علمي
 

اعضای هیات علمی گروه عبارتند از:

1.حجت الاسلام والمسلمین علی رعدی

 

 

2.خانم دکتر شمس الملوک مشایخی

 

 

3.خانم دکتر معصومه ذبیحی

4.حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید موسی هاشمی تنکابنی

5.آقای دكتر جمشید جلالی شیجانی

 

 

 

با توجه به اهمیت دروس معارف اسلامی در مجموعۀ دروس دانشگاهی و اینکه طی سال های اخیر به تنوع دروس مذکور و امکان انتخاب آزادانۀ دانشجویان از بین دروس مختلف افزوده شده است و به همین مناسبت استخدام اعضای هیات علمی خاص تدریس دروس معارف اسلامی در دانشگاه ها از سال ها قبل موضوعیت یافته و گروه معارف اسلامی به عنوان یک گروه آموزشی فعال در کنار گروه های آموزشی موجودیت یافته و تهیه و تصویب ساختار گروه، نصب مدیر گروه و اختصاص مکانی مشخص برای برای انجام فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای از اهم اقداماتی است که لازمۀ توسعه فعالیت های گروه و ارتقای کیفیت اجرای دروس معارف اسلامی عمومي محسوب می شود.

براساس بند 9 ازمادۀ 3 مصوبه جلسات 322- 324 شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حال حاضر نظارت بر کیفیت ارایۀ دروس معارف اسلامی و ارزیابی گروه های معارف برعهدۀ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاهها (معاونت امور دفاتر،اساتید و مبلغان) قراردارد. و بر اساس مصوبۀ 249 جلسۀ مورخ 11/4/1370 شورای عالی انقلاب فرهنگی گروه معارف اسلامی در هر دانشگاه زیر نظر معاون آموزشی انجام وظیفه خواهد کرد.

ويژه نامه ها دانلود بسته هاي عكس هاي مذهبي نشريه ديواري چشم به راه منجي(عج) پخش زنده بيانات مقام معظم رهبري

« تمامی حقوق این سـایت متعلـق به نهـاد نمایندگـی مقــام معظــم رهبــری در دانشگاه آزاد اســلامی واحــد شهــر ری می باشد »
نشاني : شهرری، اتوبان خلیج فارس، نرسیده به پل هوایی مرقد مطهر حضرت امام (ره)، مجتمع دانشگاهی یادگار امام (ره)
صندوق پستی: 144- 18155       تلفکس: 55229348 و 55229303          E-MAIL : nahadrey@gmail.com